Hakkımızda Kısaca

örs metal,orsmetsan Doğru, dürüst, güvenilir ve yenilikçi bir kuruluş olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Sektörümüzle ilgili teknoloji ve yenilikleri izliyoruz. İnsan ve lojistik kaynaklarımızın yetkinliğini sürekli sağlıyor ve müşterilerimizle çözüm ortaklığı bilinci içinde çalışıyoruz.

Metal sektöründe faaliyet gösteren ÖRSMETSAN® PKS MOTOR PİSTONLARI LTD. ŞTİ. son 54 yıldır geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat, teknik bilgi desteği ve hızlı dağıtım servisi ile sektörün lider kuruluşu haline gelmiş, hedeflenen yerini almış ve kendini hitap ettiği tüm sektörlere karşı ispatlamıştır. Emisyon izinli, Geri dönüşüm belgeli, Hava Emisyon Filtreleri ile tam donanımlı üretimi, ISO 9001-2000 belgeli ve çevreye duyarlıdır.
Kalite ve zamanında teslim prensibiyle aktif çalışmalarına Büsan Sanayi Bölgesinde gururla devam etmekte pek çok başarılı çalışmaya imza atmaktadır.
Bugüne kadar imza attığımız projeler ile bilgi ve tecrübelerimizi geliştirerek, nitelikli insan kaynakları ile, sektörümüzü ilgilendiren teknoloji ve yenilikleri izleyerek yeni üretim araçlarının kazanımına yönelik yatırımlarımızla, kendi sektöründe lider firmaları müşteri portföyüne katarak, daha geniş pazar fırsatları yakalayıp, artan müşteri memnuniyeti ve sadakati ile kalıp tasarımı ve imalatında gelişmeye açık, sağlıklı bir yer edindik. orsmetsan örs metal alüminyum külçe pks motor külçe alüminyum alaşımlı alüminyum

Hizmetimiz

ISO 9001-2000 belgeli, Geri dönüşüm belgeli, Emisyon izinli ve Hava Emisyon Filtreleri ile tam donanımlı çevreye duyarlı üretim tesisimiz ile Alaşımlı Alüminyum Külçe imalatı yaparak ihtiyaç sektörlerine hizmet vermekteyiz.

Spektro Analiz Sertifikası Hurda ayrıştırma geri dönüşüm belgesi Marka tescil belgesi

Neden Bizi Seçmelisiniz

Sahip olunan değerleri başarılı bir şekilde çalıştırmak için
sistemli, şeffaf bir yönetim ve kontrol sistemine sahip olmak gerekir.

Her Zaman Kalite

Uygun olmayan malzemeler elenerek kaliteli malzemeler hurda presinden geçirilerek erimeye hazır vaziyete getirilir.

01

Hızlı Dağıtım Servisi

İnsan ve lojistik kaynaklarımızın yetkinliğini sürekli sağlıyor ve müşterilerimizle çözüm ortaklığı bilinci içinde çalışıyoruz.

02

Metal Sektöründe Lider

Metal sektöründe faaliyet gösteren ÖRS-METAL PKS KÜLÇE ALÜMİNYUM LTD. ŞTİ. 40 yılı aşkın süre zarfında sektörün lider kuruluşu haline gelmiştir.

03

İletişim Detaylarımız

Büsan Organize Sanayi Bölgesi Fevzi Çakmak Mah. 10637. Sk. No:20 Karatay / KONYA | TURKEY

Geri Arama İsteği Oluşturun